DALŠÍ NAŠE SLUŽBY

Využijte našich komplexních služeb

zemní a výkopové práce

Zemní práce Ostrava a výkopové práce Ostrava jsou práce, které naše firma HOOBSTAV s.r.o. řeší nejvíce. Kvalita provedené zemních prací jde “ruku v ruce” s budoucím kvalitním bydlením ve Vašem vysněném domě nebo pohody na zahradě – například u krásného bazénu.

Mezi zemní práce patří kopání základů nebo hloubení příkopů pro kanalizaci nebo pokládku inženýrských sítí.

bourací práce a demolice

Mezi bourací a demoliční práce řadíme celou řadu činností. Například trhání starých podlah, bourání střech, krovů či starých stropů a také vybourávání starých oken a dveří. Mezi klasické činnost pak patří demolice zdí, příček či vybourávání bytového jádra.

Nabízíme kompletní bourací a demoliční práce, včetně bourání starých objektů.

základová deska

Základová deska je jeden z druhů plošných základů. Používá se v případech, kdy mezi základovými pásy zbývá již tak málo rostlé zeminy, že je technicky nerealizovatelné či neekonomické zeminu mezi pásy ponechat. Základová deska je základním a velmi důležitým prvkem každého domu nebo objektu.

doprava materiálu

Doprava materiálu je naší běžnou činností, kdy dopravíme vybraný materiál na vaši stavbu.

kontejnery

Potřebujete pořídit nebo převést stavební kontejner? Jsme Vám k dispozici.

sádrokartonářské práce

Sádrokarton je moderním stavebním materiálem vhodným pro výstavbu interiérů, splňujícím náročná kritéria na tepelnou a zvukovou izolaci, rychlost stavebních prací, trvanlivost a vzhled. Provádíme veškeré úpravy interiérů sádrokartonem.

Sádrokartonářské práce – to je montáž sádrokartonů, montáž SDK podhledů, minerální podhledy, kazetové stropy, příčky, předsazené stěny, půdní vestavby, bytová jádra.

rekonstrukce stožárů

Potřebujete provést rekonstrukci stožárů? Jsme Vám k dispozici.

další související řemesla

S čím Vám ještě pomůžeme? Drobné stavební práce, provedení elektroinstalace, podlahářské práce a další související práce…

Jsme spolehlivá firma, která nabízí kvalitní služby, jako je především pokládka zámkové dlažby, pokládka dlažby, pokládka dlažby na terče, pokládka dlažby do štěrku, pokládka dlažby na beton. V internetovém vyhledávači nás také najdete pod klíčovými slovy pokládání dlažby postup, pokládání dlažby cena, pokládka zámkové dlažby Ostrava, pokládka dlažby Ostrava, pokládka zámkové dlažby cena, pokládka dlažby cena, pokládka dlažby svépomocí.

Neváhejte nás oslovit, pokud bydlíte v oblasti Ostrava, Vítkovice, Bohumín, Orlová, Karviná, Havířov, Český Těšín, Frýdek-Místek, Hlučín, Opava, Fulnek, Kopřivnice, Bílovec, Jablunkov jsme připraveni splnit vám vaše přání a požadavky v oblasti pokládání dlažby.

  • Kvalita
  • Příznivá cena
  • Zkušenosti
  • Reference

Máte dotaz?

Napište nám!

    Please prove you are human by selecting the Key.