O NÁS

O FIRMĚ

Úspěšně působíme na trhu již několik let. Naše oblast působení je především Ostrava, Vítkovice, Bohumín, Orlová, Karviná, Havířov, Český Těšín, Frýdek-Místek, Hlučín, Opava, Fulnek, Kopřivnice, Bílovec, Jablunkov a v portfoliu nabízíme kvalitní služby, jako je pokládka zámkové dlažby, pokládka dlažby, pokládka dlažby na terče, pokládka dlažby do štěrku, pokládka dlažby na beton.

 

Dokážeme pružně reagovat na případné změny, máme spolehlivý pracovní tým, každá zakázka je pro nás výzvou, dokážeme vám, že naše služby jsou kvalitní a bez zbytečných průtahů.

  • Spolehlivost
  • Kvalita
  • Příznivé ceny
  • Zkušenosti

Spolehlivost a profesionalita doprovází naši práci po celou dobu naší existence a jsme rádi, že se stanete i vy naším zákazníkem!

CO ŘÍKAJÍ

NAŠI ZÁKAZNÍCI

Skvělý přístup, odborná znalost oboru a rychle jednání. Až budu v budoucnu potřebovat položit zámkovou dlažbu, určitě se znovu obrátím právě na Hoobstav, s.r.o..

Martin HašekGramata s.r.o.

Společnost pro nás zařizovala výkopové práce, kde následovala i pokládka zámkové dlažby. Oceňuji především preciznost a vstřícný přístup všech zaměstnanců firmy.

Daniel Vávrazákazník z Ostravy

Moc vám děkuji za vstřícnost a ochotu při realizaci zámkové dlažby našeho domu, takové jednání jsem snad viděl jenom v televizi, fandím vám a přeji hodně úspěchů v podnikání”

Michal Horákzákazník Trutnov

JSME

Hoobstav, s.r.o.

Zvládneme i dlažební práce, zemní práce, práce minibagrem, natěračské práce, obkladačské práce, rekonstrukce stožárů, sádrokartonářské práce, stavební a zednické práce, ruční výkopové práce, zámečnické práce.

1000+SPOKOJENÝCH KLIENTŮ
400+ZAKÁZEK

Zaměřujeme se na zámkovou dlažbu

Máte jakékoliv dotazy? Kontaktujte nás

Realizace pokládky

Zajišťujeme kompletní realizaci pokládky. Výkop, navezení podkladních vrstev, pokládku dlažby (na střih, na koso či vazbu), zarovnání, zavibrování a zapískování.

Volba materiálu

Máme dlouholetou praxi v oboru, s volbou pokládky vám rádi poradíme nebo ji za vás rovnou vybereme a vám dodáme. Záleží pouze na vás, jakou míru pohodlí si zvolíte.

Jsme odborníci na dlažbu

Pokládku samotnou provádí naši odborníci, pravidelně školení speciálně na tuto činnost. Jsme tak schopni nejen pokládku nově položit, ale případně upravit či opravit.